Workshopy v innolabbe

Organizujeme workshopy s odborníkmi z rôznych oblastí na technologické témy a témy rozvoja podnikavosti a tvorivosti. Na našich workshopoch sa môžete naučiť ako pracovať s vybavením na tvorbu prototypov, naučiť sa pracovať s novými technológiami a zoznámiť s firmami, ktoré pôsobia v regióne.

05.06. – 03.07.2021, soboty 10:00 – 16:00

Kurz: Programovanie neurónových

sietí v C#

Lazovná 5, Banská Bystrica (budova 365.labb)

Nepoužijeme žiadny framework akým je napríklad Keras, PyTorch alebo TensorFlow, ale naprogramujeme si sieť od základu sami. Výhodou je hlbšie pochopenie, čo sa v sieti deje, čo vlastne vytvorí základný pilier pre neskoršie použitie frameworkov, či knižníc. Predpokladané vstupné znalosti sú základné črty jazyka C# alebo podobného (napr. JAVA). Budeme používať cykly, polia, metódy a objekty za predpokladu, že účastník tieto prvky jazyka už dobre pozná.

Viac informácií
05.05.2021 o 17:00

Webinár: Je 3D tlač naša budúcnosť?

online

Už niekoľko rokov, odkedy 3D tlačiarne nie sú len doménou vývojových stredísk priemyselných gigantov, zažívame boom 3D tlače. V minulom roku vďaka nej na Slovensku vyrobili tisícky štítov pre zdravotníkov. Vedieť si vytlačiť takmer dokonalé repliky bežnej spotreby je zábava. Vytlačiť si chýbajúci diel do stroja nám zas ušetrí hodiny času. Viete si však predstaviť, aký potenciál sa v 3D tlačení skrýva? Automobilky hovoria o tlačení ich modelov, lekári o tlačení ľudských orgánov a v Číne sa začali tlačiť domy.

Viac info o podujatí_

Registruj sa

Nájdete nás

na 2.poschodí nového
komunitného coworkingového
centra 365.labb.
Lazovná ulica 5
Banská Bystrica

Projekt realizuje

Prihláste sa na odber noviniek

2020 © innolabb.sk