Miesto, kde myšlienky
môžu  rásť.

Innolabb

Otvára dvere realizovať nápady, vzdelávať sa, či získať skúsenosti. Za pomoci našich partnerov nápady nemusia ostať na papieri, ale dočkať sa realizácie. Ak nemáte svoj vlastný nápad, príďte na niektorý z našich workshopov alebo sa zoznámte s našimi partnermi. Môžete si u nás nájsť miesto pre seba a pracovať s vášňou, podobne ako oni. Možno práve innolabb bude miestom, kde
stretnete zaujímavých ľudí, vybudujete svoj vlastný tím alebo nájdete záľubu v niečom, o čom ste doteraz ani netušili.

Naša vízia

Chceme zbaviť všetkých tých, ktorí ku nám prídu, predsudkov a strachu, lebo sme presvedčení o tom, že každý z nás je schopný tvoriť. Chceme, aby ľudia spolu s nami skúšali, experimentovali, nebáli sa a využívali svoj potenciál. Chceme byť čo najviac otvoreným miestom, pre všetkých, využiť potenciál a podporovať inovácie a tvorivosť. Malými krokmi aj v takom malom meste ako je Banská Bystrica, malom kraji akým je Banskobystrický kraj môžu vzniknúť veľké nápady. O tom sme presvedčení!

Skúsiť. Experimentovať. Nebáť sa.

Vybavenie

Workshopy

Zadania z praxe

Členstvo

Ako člen komunity innolabb získate bezplatný prístup ku všetkým našim aktivitám – prístup k vybaveniu, účasť na workshopoch ako aj možnosť pracovať na zadaniach od firiem z praxe. Pridajte sa ku nám a registrujte na našej webovej stránke alebo príďte len tak zo zvedavosti počas otváracích hodín ku nám na Lazovnú 5. Naše aktivity sú určené širokej verejnosti bez obmedzenia veku a profesie, predstaviteľom firiem na spoluprácu v rôznych úrovniach a tiež pre školy, univerzity a neziskové organizácie.

Zaregistrovať sa

Príbeh nášho vzniku

Náš projekt vznikol v meste a kraji, kde mnohí tvrdia, že sa nič nedeje. My si to nemyslíme. Stretávame množstvo aktívnych a šikovných ľudí, sme svedkami úspechov firiem, ktoré sú z globálneho hľadiska možno malé, no úspechy dosahujú obrovské. Rozhodli sme sa tento potenciál využiť a za podpory Banskobystrického samosprávneho kraja a Rozvojovej agentúry BBSK založiť innolabb. Tam naše aktivity ani zďaleka nekončia. Innolabb je súčasťou projektu na podporu inovačného ekosystému v kraji. Žijeme v časoch, kedy inovácie menia spôsob, akým pracujeme, žijeme a zabávame sa, a ich prístupnosť a podpora je žiadúca. Viac o našich aktivitách nájdete na našom webe.

Nájdete nás

na 2.poschodí nového
komunitného coworkingového
centra 365.labb.
Lazovná ulica 5
Banská Bystrica

Projekt realizuje

Prihláste sa na odber noviniek

2020 © innolabb.sk