Miesto, kde myšlienky
môžu  rásť.

Innolabb

Otvára dvere realizovať nápady, vzdelávať sa, či získať skúsenosti. Za našej pomoci nemusia nápady ostať na papieri, ale dočkať sa realizácie. Ak nemáš svoj vlastný nápad, príď na niektorý z našich workshopov alebo nás navštív len tak. Môžeš si u nás nájsť miesto pre seba a pracovať s vášňou, podobne ako naši partneri. Možno práve innolabb bude miestom, kde stretneš zaujímavých ľudí, vybuduješ svoj vlastný tím alebo nájdeš záľubu v niečom, o čom si doteraz ani netušili/a.

Naša vízia

Chceme zbaviť všetkých tých, ktorí ku nám prídu, predsudkov a strachu, lebo sme presvedčení o tom, že každý z nás je schopný tvoriť. Chceme, aby ľudia spolu s nami skúšali, experimentovali, nebáli sa a využívali svoj potenciál. Chceme byť čo najviac otvoreným miestom, pre všetkých, využiť potenciál a podporovať inovácie a tvorivosť. Malými krokmi aj v takom malom kraji akým je Banskobystrický kraj môžu vzniknúť veľké nápady. O tom sme presvedčení!

Skúsiť. Experimentovať. Nebáť sa.

Vybavenie

Workshopy

Zadania z praxe

Príbeh nášho vzniku

Náš projekt vznikol v meste a kraji, kde mnohí tvrdia, že sa nič nedeje. My si to nemyslíme. Stretávame množstvo aktívnych a šikovných ľudí, sme svedkami úspechov firiem, ktoré sú z globálneho hľadiska možno malé, no úspechy dosahujú obrovské. Rozhodli sme sa tento potenciál využiť a za podpory Banskobystrického samosprávneho kraja a Rozvojovej agentúry BBSK založiť innolabb. Ten sa postupne stal súčasťou Centier práce s mládežou SPACE a rozšíril sa do siedmich miest v kraji.

Centrá práce s mládežou SPACE

Innolabb sa rozšíril a stal sa súčasťou Centier práce s mládežou SPACE v siedmich mestách v kraji – Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Lučenec, Revúca, Rimavská Sobota a Zvolen. Víziou centier je inšpirovať, podporovať, rozvíjať a objavovať. Centrá ponúkajú priestor a čas mladým ľuďom s výhľadom na ich uplatnenie v budúcnosti. Pomáhajú s prípravou do plnohodnotného a spokojného života, aby sa mladí ľudia vedeli lepšie zamestnať a žiť plnohodnotný život. Viac info na www.tvojspace.sk

Nájdete nás v:
Banskej Bystrici
Banskej Štiavnici
Brezne
Lučenci
Revúcej
Rimavskej Sobote
Zvolene

Projekt realizuje

Prihláste sa na odber noviniek

2020 © innolabb.sk