Miesto, kde myšlienky
môžu  rásť.

Innolabb

Otvára dvere realizovať nápady, vzdelávať sa, či získať skúsenosti. Za našej pomoci nemusia nápady ostať na papieri, ale dočkať sa realizácie. Ak nemáš svoj vlastný nápad, príď na niektorý z našich workshopov alebo nás navštív len tak. Môžeš si u nás nájsť miesto pre seba a pracovať s vášňou, podobne ako naši partneri. Možno práve innolabb bude miestom, kde
stretneš zaujímavých ľudí, vybuduješ svoj vlastný tím alebo nájdeš záľubu v niečom, o čom si doteraz ani netušili/a.

Naša vízia

Chceme zbaviť všetkých tých, ktorí ku nám prídu, predsudkov a strachu, lebo sme presvedčení o tom, že každý z nás je schopný tvoriť. Chceme, aby ľudia spolu s nami skúšali, experimentovali, nebáli sa a využívali svoj potenciál. Chceme byť čo najviac otvoreným miestom, pre všetkých, využiť potenciál a podporovať inovácie a tvorivosť. Malými krokmi aj v takom malom kraji akým je Banskobystrický kraj môžu vzniknúť veľké nápady. O tom sme presvedčení!

Skúsiť. Experimentovať. Nebáť sa.

Vybavenie

Workshopy

Zadania z praxe

Členstvo

Ako člen komunity innolabb získate bezplatný prístup ku všetkým našim aktivitám – prístup k vybaveniu, účasť na workshopoch ako aj možnosť pracovať na zadaniach od firiem z praxe. Pridajte sa ku nám a registrujte na našej webovej stránke alebo príďte len tak zo zvedavosti počas otváracích hodín ku nám na Lazovnú 5. Naše aktivity sú určené širokej verejnosti bez obmedzenia veku a profesie, predstaviteľom firiem na spoluprácu v rôznych úrovniach a tiež pre školy, univerzity a neziskové organizácie.

Príbeh nášho vzniku

Náš projekt vznikol v meste a kraji, kde mnohí tvrdia, že sa nič nedeje. My si to nemyslíme. Stretávame množstvo aktívnych a šikovných ľudí, sme svedkami úspechov firiem, ktoré sú z globálneho hľadiska možno malé, no úspechy dosahujú obrovské. Rozhodli sme sa tento potenciál využiť a za podpory Banskobystrického samosprávneho kraja a Rozvojovej agentúry BBSK založiť innolabb. Ten sa postupne stal súčasťou Centier práce s mládežou SPACE a rozšíril sa do siedmich miest v kraji. Nájdete nás v Banskej Bystrici, Banskej Štiavnici, Brezne, Lučenci, Revúcej, Rimavskej Sobote a Zvolene.

Nájdete nás v:
Banskej Bystrici
Banskej Štiavnici
Brezne
Lučenci
Revúcej
Rimavskej Sobote
Zvolene

Projekt realizuje

Prihláste sa na odber noviniek

2020 © innolabb.sk