Vybavenie innolabu

Poskytujeme zariadenia umožňujúce návrh a výrobu jednoduchých, ale i pokročilých prototypov. Taktiež poskytujeme softvérové vybavenie pre prácu s grafikou a programovaním. Ak chcete použiť vybrané vybavenie, zarezervujte si ho v kalendári po prihlásení do našej členskej zóny.

3D tlač, gravírovanie, CNC rezanie

Multifunkčná 3D tlačiareň Zmorph

Full Set umožňuje 3D tlač s jedným alebo dvoma materiálmi, CNC obrábanie, gravírovanie laserom a aj tlačenie hustou pastou. V jednom zariadení tak získate všetky nástroje potrebné pre viac materiálové projekty. Vymeniteľné nástrojové hlavy umožňujú zmenu techniky behom chvíľky.

Viac
3D tlač

Prusa i3 MK3S

Prusa i3 MK3 3D je všestranne vylepšený model 3D tlačiarne, ktorá je tichšia, spoľahlivejšia, rýchlejšia a inteligentnejšia. 3D tlačiareň Prusa i3 MK3 3D má prepracovaný extrudér so zvýšenou silou vytláčania, má naviac magnetickú vyhrievanu podložku MK52 s vymeniteľnými pružnými tlačovými plátmi s PEI povrchom.

Viac
3D skenovanie

Shining3D EinScan SP

EinScan vytvára tlačiteľné 3D modely s vysokou presnosťou pre širokú paletu použitia v 3D tlači.  3D skener tak dokáže skrátiť a zefektívniť prácu s komplexnými zostavami. Je možné ho využiť pri návrhu tvarovo zložitých dielov, ale aj pri 3D meraní a porovnávaní vyrobených kusov voči pôvodným CAD dátam.

Viac
Arduino

Arduino Kit

Umožňuje návrh a vývoj elektronických programovateľných zariadení. Je veľmi vhodná pre rýchle prototypovanie hračiek, zariadení a ovládacích a regulačných aplikácií bez potreby hlbšej znalosti princípov elektroniky – bez nutnosti spájkovania a s pomocou jednoduchého vývojového prostredia a programovacieho jazyka.

Viac
Minipočítač

Raspberry Pi 3 Model B+

Tento malý počítač môže slúžiť ako základ multimediálneho centra, riadiť najrôznejšie zariadenia inteligentnej domácnosti a môže slúžiť ako základný systém na prehliadanie internetu, bezdrôtový prístupový bod a pod. Fantázii sa medze nekladú, z miniatúrnej vychytávky dokážete získať naozaj veľa.

Viac

Nájdete nás

na 2.poschodí nového
komunitného coworkingového
centra 365.labb.
Lazovná ulica 5
Banská Bystrica

Projekt realizuje

Prihláste sa na odber noviniek

2020 © innolabb.sk