Vybavenie innolabu

Poskytujeme zariadenia umožňujúce návrh a výrobu jednoduchých, ale i pokročilých prototypov. Taktiež poskytujeme softvérové vybavenie pre prácu s grafikou a programovaním. Ak chcete použiť vybrané vybavenie, zarezervujte si ho v kalendári po prihlásení do našej členskej zóny.

3D tlač, gravírovanie, CNC rezanie

Multifunkčná 3D tlačiareň Zmorph

Full Set umožňuje 3D tlač s jedným alebo dvoma materiálmi, CNC obrábanie, gravírovanie laserom a aj tlačenie hustou pastou. V jednom zariadení tak získate všetky nástroje potrebné pre viac materiálové projekty. Vymeniteľné nástrojové hlavy umožňujú zmenu techniky behom chvíľky.

Viac
3D tlač

Prusa i3 MK3S

Prusa i3 MK3 3D je všestranne vylepšený model 3D tlačiarne, ktorá je tichšia, spoľahlivejšia, rýchlejšia a inteligentnejšia. 3D tlačiareň Prusa i3 MK3 3D má prepracovaný extrudér so zvýšenou silou vytláčania, má naviac magnetickú vyhrievanu podložku MK52 s vymeniteľnými pružnými tlačovými plátmi s PEI povrchom.

Viac
3D skenovanie

Shining3D EinScan SP

EinScan vytvára tlačiteľné 3D modely s vysokou presnosťou pre širokú paletu použitia v 3D tlači.  3D skener tak dokáže skrátiť a zefektívniť prácu s komplexnými zostavami. Je možné ho využiť pri návrhu tvarovo zložitých dielov, ale aj pri 3D meraní a porovnávaní vyrobených kusov voči pôvodným CAD dátam.

Viac
Robotika

High Speed AI Racing Robot JetRacer

Vysokorýchlostný AI (artificial intelligence) závodný robot poháňaný profesionálnou verziou Jetson Nano. Ponúka funkcie ako Deep learning, Self driving, Visual Road Following. Set obsahuje aj dotykový displej a kameru. Toto balenie ponúka robota v zárodku, dokonca môžete „vidieť“ jeho „okom“.

Viac
Minipočítač

Raspberry Pi 3 a Pi4

Raspberry Pi je najobľúbenejší jednodoskový počítač na svete. Prvý model prišiel v roku 2012 a odštartoval malú priemyselnú revolúciu. Tento malý počítač môže slúžiť ako základ multimediálneho centra, riadiť najrôznejšie zariadenia inteligentnej domácnosti a môže slúžiť ako základný systém na prehliadanie internetu, bezdrôtový prístupový bod a pod. Fantázii sa medze nekladú, z miniatúrnej vychytávky dokážete získať naozaj veľa.

Viac
Arduino

Arduino Kit

Umožňuje návrh a vývoj elektronických programovateľných zariadení. Je veľmi vhodná pre rýchle prototypovanie hračiek, zariadení a ovládacích a regulačných aplikácií bez potreby hlbšej znalosti princípov elektroniky – bez nutnosti spájkovania a s pomocou jednoduchého vývojového prostredia a programovacieho jazyka.

Viac
Zostavy a stavebnice

Robot Otto

OTTO je interaktívny robot so zabudovaným senzorom vzdialenosti a bzučiakom vhodný pre školákov a začínajúcich programátorov. Robot v sebe integruje malý bzučiak, senzor vzdialenosti, vývojovú dosku Arduino nano s IO shieldom , servo motorčeky a mechanické časti vytvorené 3D tlačiarňou. OTTO dokáže chodiť, tancovať, produkovať zvuky, uchopiť objekty a množstvo iného.

Viac
Zostavy a stavebnice

Kráčajúci robot 4 DOF

Táto zostava je určená pre študentov, ktorí majú aspoň základnú znalosť vývojových dosiek Arduino a aspoň malú skúsenosť pri budovaní vlastných robotov. Kit je postavený na vývojovej doske Arduino.

Viac
Zostavy a stavebnice

Stavebnica auta ADEEPT

Stavebnica autíčka postavená na vývojových doskách Arduino UNO R3 a Arduino Nano je vhodná pre začínajúcich programátorov a študentov. Autíčko má zabudované WiFi to znamená, že stavebnicu je možné ovládať aj prostredníctvom smartfónu alebo cez internet.

Viac
Zostavy a stavebnice

Robotické autíčko 2WD

Na aute sú zabudované senzory pre: Ultrazvukový senzor vzdialenosti, servo pre otáčanie Ultrazvukového senzora, Infračervený prijímač + ovládač. Vďaka nim je možné sa naučiť základy programovania periférií a komunikačných modulov. V zostave sa okrem toho nachádza vývojová doska Arduino, nadstavbový shield pre prepojenie komponentov a motor driver s motorčekmi.

Viac
Doplnky

Multimeter

Mutlimeter s funkciou TRUE RMS a meraním širokej škály veličín. TRUE-RMS znamená, že okrem klasického sínusového AC napätia, dokáže merať aj ne-sínusové (trojuholník …). Okrem klasických meraní funguje aj ako tranzistor tester. Zaujímavá je aj funkcia NCV, ktorá umožňuje zistiť, či káblikom prechádza AC napätie a multimeter je dostatočne citlivý, aby ste mohli detegovať aj kábliky zabudované v stene.

Viac

Nájdete nás

na 2.poschodí nového
komunitného coworkingového
centra 365.labb.
Lazovná ulica 5
Banská Bystrica

Projekt realizuje

Prihláste sa na odber noviniek

2020 © innolabb.sk