Už niekoľko rokov, odkedy 3D tlačiarne nie sú len doménou vývojových stredísk priemyselných gigantov, zažívame boom 3D tlače. V minulom roku vďaka nej na Slovensku vyrobili tisícky štítov pre zdravotníkov. Vedieť si vytlačiť takmer dokonalé repliky bežnej spotreby je zábava. Vytlačiť si chýbajúci diel do stroja nám zas ušetrí hodiny času. Viete si však predstaviť, aký potenciál sa v 3D tlačení skrýva? Automobilky hovoria o tlačení ich modelov, lekári o tlačení ľudských orgánov a v Číne sa začali tlačiť domy.
Máš aj ty chuť tlačiť v 3D tlačiarni, ale nevieš ako začať?
Vďaka rôznorodosti technológii a tlačiarenského materiálu môže byť 3D tlač šikovnou súčasťou aj tvojho podniku, či začiatku vlastného business plánu alebo záľuby. Čo všetko potrebuješ na tlač okrem 3D tlačiarne? Ako vybrať správnu technológiu, či materiál? Oplatí sa 3D tlač využívať v praxi? Je táto technológia naša budúcnosť? O tomto sa budeme rozprávať s Petrom Štepánkom zo Stepanek3D.
Nutná REGISTRÁCIA na nasledujúcom linku: https://bit.ly/2QHDccy
👉Pre koho: pre všetkých, ktorí sa zaujímajú o 3D tlač, majú chuť s ňou začať a dozvedieť sa viac o 3D tlači od lektora so skúsenosťami z praxe
👨‍🏫O lektorovi:
Petr Štěpánek sa 3D tlači venuje už od roku 2013. Pôsobil ako vývojový konštruktér vo výrobnej firme, kde 3D tlač umožňovala zefektívňovať výrobu. Od roku 2017 sa začal 3D tlači venovať naplno už ako podnikateľ pod značkou Stepanek3D. Pod touto značkou realizujú vývoj a výrobu dielov na mieru pre rôzne výrobné odvetvia, poradenstvo a osvetu 3D tlače.

05/05 @ 17:00
5:00 pm — 7:05 pm (2h 5′)

Registruj sa